Lise aşkıyla 35 yıl önce evlenmişti! İtirafı olay oldu: Ben bir melek değilim

Gerçek adı John Francis Bongiovi Jr. olan, ABD’li şarkıcı, söz yazarı, gitarist ve oyuncu Jon Bon Jovi (62); 1989’da lise aşkı Dorothea Hurley (61) ile dünyaevine girmişti.

Ünlü çiftin sırasıyla Stephanie, Jesse, Jake ve Romeo isimlerini verdikleri dört çocukları olmuştu.

35 YILLIK EVLİLİĞİYLE İLGİLİ ÇARPICI İTİRAF

Son günlerde kendisini ve grubu Bon Jovi’yi anlatan ‘Thank You, Goodnight: The Bon Jovi Story’ adlı belgeselle gündemde olan rock müziğin en büyük yıldızlarından Jon Bon Jovi, evliliğiyle ilgili itirafıyla adından söz ettirdi.

Önümüzdeki hafta Dorothea ile evliliğinin 35’inci yıl dönümü kutlayacak olan şarkıcı, eşinin ‘hoşgörüsü’ olmasaydı bu noktaya gelemeyeceklerini açıkladı.

“ROCK YILDIZLIĞININ HARİKA KLİŞELERİ”

The Independent’a konuşan ünlü isim, Hurley’ye karşı sadakatsiz davranışları olduğunu kabul ederek; şu ifadeleri kullandı:

Bunların hepsi rock yıldızlığının harika klişeleri… Bu, bir melek gibi olduğum konusunda asla yalan söylememem ama ev hayatımı mahvedecek kadar da aptal olmamamla ilgili.

YAŞADIĞI PİŞMANLIK ŞARKISINA YANSIDI

Bon Jovi, 1993 tarihli hit parçası ‘Bed of Roses’da turne sırasında turnelerde yaşadığı ilişkiler yüzünden duyduğu pişmanlığı dile getirmişti.

Söz konusu şarkıda, “Sen gözlerini kaparken şimdi / Seni düşündüğümü aklından çıkarma / Metresim beni arayıp kendine doğru çekmeye çalışırken / Bu gece yalnız olmayacağım / Ama biliyosun ki bu, genel olarak yalnız olmadığım anlamına gelmiyor / Kanıtlamama gerek yok / Seni ölümüne savunacağımı” sözleri yer alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x